Liveauktion pågår

Important Spring Sale | Dag 3: Asiatisk keramik & konsthantverk

Liveauktion pågår

Följ auktionen online

Fat, ett par, porslin. Qingdynastin, Qianlong (1736-95).
1m 49s
3 408 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, "Afton i parken".
3m 49s
Peter Dahl, "Afton i parken".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Det dukade bordet".
5m 49s
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ampel, empirestil, omkring år 1900.
7m 49s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1289. Kruka/rökelsekar, porslin. Japan, 1900-tal. Signerad.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
3 500

ditt bud
Aktuellt bud:
3 500 SEK