Möbler

84 föremål
Skrivbord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
57m 43s
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
1 tim 45m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, England, 1800-tal.
1 tim 55m
Skrivbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, skrivbord, "Guldheden".
3 tim 33m
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
3 tim 57m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, slagbord, "Maria Flap".
4 tim 21m
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Blomsterbord, tidigt 1900-tal.
4 tim 52m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Büro Famos, soffbord, "Tuk Large", Bolia.
1d 2 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1900-talets mitt.
1d 4 tim
Matbord, 1900-talets mitt.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, "Geisli", Jakobsdals.
1d 6 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
2d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1930/40-tal.
2d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sminkbord,  1950/60-tal.
2d 7 tim
Sminkbord, 1950/60-tal.
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Englesson, 1900-talets andra hälft.
2d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, Firma Svensk Tenn 2018.
2d 7 tim
3 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, tillverkat på Sävar snickeri.
2d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
3d 9 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klaffbord, 1800-talets första hälft.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, samtida tillverkning.
4d 5 tim
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eero Saarinen, "Tulip", bord, Knoll.
6d 5 tim
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK