21 föremål
Fåtölj/emma 1940-tal.
3d 6 tim
Fåtölj/emma 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol, rokokostil, 1800-talets andra hälft.
3d
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK