Fåtöljer ett par 1940-tal.
2m 45s
Fåtöljer ett par 1940-tal.
5 000 SEK
Utropspris
32 000 SEK
Lennart Rodhe,  komposition.
4m 45s
Lennart Rodhe, komposition.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1900-talets mitt.
6m 45s
Bokhylla 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Nain galleri old ca 294x67 cm.
8m 45s
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
10m 45s
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK