15 föremål
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
2d 6 tim
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Piedestal, 1900-talets början.
3d 5 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, sent 1800-tal.
6d
Bokskåp, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
3d 6 tim
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

132. Firma Svenskt Tenn, bordsplateau, modell "934 a", Stockholm 1931.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
5 000

ditt bud
Aktuellt bud:
5 000 SEK