25 föremål
Soffbord 1970-tal.
4d 20 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, soffbord, "Annika".
6d 18 tim
560 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
4d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
16 tim 33m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK