Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1m 34s
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/förvaringsmöbel sent 1900-tal.
5m 34s
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsstolar 1 par, "Park", Hope 2000-tal.
7m 34s
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets början.
9m 34s
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lounge stol Hope 2000-tal.
18 tim 21m
Lounge stol Hope 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK