Okänd konstnär , porträtt av nobel kvinna.
1m 2s
16 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Vägglampa sent 1900-tal.
2m 2s
Vägglampa sent 1900-tal.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar 4 st 1900-talets andra hälft.
4m 2s
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Louis XVI-stil 1900-talets första hälft.
6m 2s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Svensson, komposition.
8m 2s
Uno Svensson, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Johansson, "Målning".
3d 18 tim
Albert Johansson, "Målning".
21 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle".
1d 19 tim
Loewe, väska, "Puzzle".
8 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Howard, fickur, savonett, 51,5 mm.
19 tim 44m
18 625 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Wladyslaw Chmielinski, stadsvy.
2d 22 tim
13 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
1m 2s
16 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK