Sideboard 1960-tal.
< 1m
Sideboard 1960-tal.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ilia Zdanevitch,  “Soirée du Cœur à Barbe”.
3m 23s
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa Falkenberg 1900-talets senare del.
3m 23s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wifredo Lam, komposition.
5m 23s
Wifredo Lam, komposition.
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Tekke semiantik, ca 325 x 198 cm.
8m 23s
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK