Kan inte nå servern
 
141 föremål
Kuutti Lavonen, "Lilja".
8d 1 tim
Kuutti Lavonen, "Lilja".
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Armas Mikola, Landskap.
8d 1 tim
Armas Mikola, Landskap.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska.
8d 2 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
6d 23 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
7d
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
7d
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
7d
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
4d 22 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Ejnar Kohlmann, Månsken.
4d 23 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
4d 1 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
4d 2 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
3d 1 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Teemu Korpela, Modellstudie.
2d 2 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
35 EUR
Utropspris
500 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
23 tim 53m
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
23 tim 57m
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.