Kan inte nå servern
 
220 föremål
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
1 tim 38m
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
3d 20 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.