Kan inte nå servern
 
102 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
3d 4 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
1d 3 tim
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
2d 7 tim
Anders Zorn, "Sommar".
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.