Kan inte nå servern
 
83 föremål
Burberry, väska, "Grace".
3d 16 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska.
6d 16 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
3d 16 tim
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
3d 16 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
3d 16 tim
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
3d 16 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
13 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
2d 20 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 17 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 17 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4d 17 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
2d 17 tim
Sängbord, ett par, samtida.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
5d 17 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1d 18 tim
Taklykta, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.