51 föremål
Leonard Wiedh, Landskap.
2d
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
3d 2 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 2 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
7d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 23 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 tim 50m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
6d
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 2 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 2 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
4d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 3 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 4 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
6d
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
58m 10s
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 3 tim
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1 tim 34m
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK