Kan inte nå servern
 
940 föremål
Rune Jansson, "Svarttagging".
6d 23 tim
Rune Jansson, "Svarttagging".
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Thore Heramb, "Rognetuet".
6d 23 tim
Thore Heramb, "Rognetuet".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
6d 23 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
7d
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Interiör med dukat bord.
7d
Interiör med dukat bord.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
7d
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
7d
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
7d
Burberry, paraply.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
7d
Makode Linde, "Gustav V".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
7d
John Young, Sultan Soliman Khan I.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
7d
Albin Amelin, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
7d
Dunhill, portfölj.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
7d 1 tim
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
25 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
7d 1 tim
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
7d 1 tim
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.