Toilettebord Empire 1800-talets mitt.
< 1m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk 1940/50-tal.
2m 50s
Bänk 1940/50-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
6m 50s
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Running game on red".
12m 50s
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK