1098 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 16 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
16 tim 35m
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 16 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 15 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
4d 17 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 16 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
19 tim 53m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 19 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
4d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
4d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
4d 16 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
5d 20 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
15 tim 49m
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
20 tim 3m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
2d 18 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
19 tim 37m
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 20 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
1d 16 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5d 14 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
2d 18 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
3d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
1d 17 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
4d 15 tim
Thea Ekström, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK