Kan inte nå servern
 
1237 föremål
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
18 tim 34m
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
Aktuellt bud
1 211 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
4d 19 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
4d 19 tim
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
2d 20 tim
Ringar 3 st, 18K trefärgat guld.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
5d 18 tim
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
2d 20 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Rune Jansson, "Svarttagging".
6d 15 tim
Rune Jansson, "Svarttagging".
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
16 tim 50m
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 19 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 20 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 20 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 22 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
2d 18 tim
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Siri Rathsman, Utan titel.
2d 17 tim
Siri Rathsman, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
1d 22 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
5d 21 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
4d 17 tim
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
1d 22 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.