1080 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
15 tim 34m
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Soffa,  R.O.O.M.
5d 18 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
17 tim 43m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 21 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 21 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
2d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
5d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 18 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Eklund, "Utsikt - collage".
1d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
3d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
3d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
1d 21 tim
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
2d 21 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
2d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 20 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
6d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
2d 18 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
5d 16 tim
Thea Ekström, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
3d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK