1437 föremål
Ring 18K guld med månsten.
1d 10 tim
Ring 18K guld med månsten.
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, 18K guld och diamanter.
6d 9 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
500 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Rob Hann, "Amboy Road, California", 2011.
5d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
2d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rosor och fjäril.
4d 2 tim
Rosor och fjäril.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Rune Jansson, "Svarttagging".
3d 7 tim
Rune Jansson, "Svarttagging".
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
5d 11 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
6d 12 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
2d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Severin Nilson, Utanför kyrkan.
6d 13 tim
1 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 10 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
11 tim 32m
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 10 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 11 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
11 tim 10m
Sideboard, 1960-tal.
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
14 tim 12m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
3d 8 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
6d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
2d 12 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
1d 9 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK