1504 föremål
Rune Jansson, "Svarttagging".
1d 23 tim
Rune Jansson, "Svarttagging".
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
4d 4 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
5d 4 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
5d 3 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 3 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 3 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4 tim 15m
Sideboard, 1960-tal.
5 450 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
2d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
5d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
1d 5 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
1 tim 59m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 3 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7d 3 tim
Skänk, 1800-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
5 tim 15m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
4d 6 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp,
5d 3 tim
Skåp,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
2 tim 3m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
7d 3 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 2 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 4 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
1d 6 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5 tim 19m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK