Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

1571 föremål
Skänk, tidigt 1900-tal.
3d 20 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 1 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänkskåp, 1800-talets början.
3d
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Sverige, 1940/50-tal.
2d 17 tim
Skåp, Sverige, 1940/50-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
20 tim 57m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
4d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Elisabeth", Asko 1950-tal.
3d
270 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, Howardmodell, DIS Inredning.
6d
2 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
3d 19 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 15 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Empire 1800-talets första hälft.
6d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3m 46s
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4 150 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, Fröseke, 1940-tal.
1d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, funkis, 1930/40-tal.
1d 22 tim
Spegel, funkis, 1930/40-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, sengustaviansk, omkring år 1800.
5d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
1d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, silver, 1900-tal.
3d 23 tim
Spegel, silver, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
1d 23 tim
1 205 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Staffan Holm, skåp, "Museum Cabinet".
1d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK