1370 föremål
Sven Lidberg, Flanörer.
3d 19 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
3d 19 tim
Sven Lidberg, Torghandel.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven X:et Erixson, Sparken.
16 tim 45m
Sven X:et Erixson, Sparken.
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
18 tim 25m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 19 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
3d 20 tim
Tapio Soukka, Komposition.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Teemu Korpela, Modellstudie.
1d 20 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
35 EUR
Utropspris
500 EUR
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 18 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
1d 17 tim
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
17 tim 37m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
6d 19 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
19 tim 3m
Ulla Viotti, väggrelief.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
3d 19 tim
8 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
6d 15 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
18 tim 39m
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK