Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

1703 föremål
Skrivbord, nyrenässans, omkring 1900.
4d 5 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1910/20-tal.
4d 4 tim
Skänk, 1910/20-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d 5 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 10 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänkskåp, 1800-talets början.
3d 10 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 7 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Howardmodell, DIS Inredning.
6d 9 tim
2 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
4d 5 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Empire 1800-talets första hälft.
6d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
9 tim 19m
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 8 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, Fröseke, 1940-tal.
2d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, funkis, 1930/40-tal.
2d 7 tim
Spegel, funkis, 1930/40-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
2d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, silver, 1900-tal.
4d 8 tim
Spegel, silver, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
2d 8 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK