Kan inte nå servern
 
1349 föremål
Väggljusstake, 1900-tal.
3d 11 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
2d 7 tim
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
2d 7 tim
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
2d 7 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
4d 10 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
Aktuellt bud
1 275 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
4d 10 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
6d 10 tim
Zao Wou-ki, Composition.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Zenith, armbandsur, 35 mm.
6d 10 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
3d 7 tim
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
2d 8 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.