1658 föremål
Susanne Gottberg, Spår.
7d 17 tim
Susanne Gottberg, Spår.
800 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Sven Inge Höglund, Utan titel.
13 tim 18m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Ett liv tillsammans, ett par.
2d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Ljungberg, I växthuset.
5d 14 tim
Sven Ljungberg, I växthuset.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Swatch Olympic Legends Special.
2d 11 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sybord, sengustavianskt, omkring 1800.
5d 16 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sylvia Leuchovius, väggplakett fisk.
1d 16 tim
2 422 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, Louis-VI-stil, omkring 1900.
5d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
16 tim 24m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, jugend, tidigt 1900-tal.
13 tim 5m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
1d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, sent 1700-tal. Gustaviansk.
1d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, 1800-talets mitt. Empire.
15 tim 44m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, "Chandelier Sketch", Eichholtz.
1d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
1d 17 tim
520 EUR
Utropspris
500 EUR
Taklampa 1900-talets andra hälft.
17 tim 30m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
5d 17 tim
Taklampa 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
1d 19 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1960-tal.
12 tim 8m
Taklampa, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1960-tal.
7d 17 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Taklampa, Swedish Modern, 1930-/40-tal.
1d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
3d 14 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Teleskop med stativ, 1900-tal.
3d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK