216 föremål
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 21 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 21 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
2d 3 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 3 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 21 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Palmqvist, vas, glas, "Kraka", Orrefors.
5d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2 tim 15m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR