1370 föremål
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertram Schmiterlöw, Tågstationen.
5 tim 9m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
6d 4 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Beverloo Corneille, Två fåglar.
6d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birger Ljungquist, I badet.
4d 4 tim
Birger Ljungquist, I badet.
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
3d 8 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
2d 11 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1d 11 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 11 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 5 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 11 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 9 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 10 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
8 tim 39m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4 tim 26m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
7 tim 7m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
3d 10 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 9 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
8 tim 45m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
6 tim 17m
Burberry, väska.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
1d 11 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK