1080 föremål
Bengt Landin, "Tåget".
1d 18 tim
Bengt Landin, "Tåget".
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, "Jaktkamrater".
3d 21 tim
48 000 SEK
Utropspris
75 000 SEK
Bengt Lindström, "Lockfågeln”.
3d 19 tim
52 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
2d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beverloo Corneille, Dam och hund.
3d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
4d 15 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord, 1900-talets mitt.
3d 22 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
21 tim
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
6d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
6d 21 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brita Heilimo, Krabbor.
16 tim 11m
Brita Heilimo, Krabbor.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
1d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
5d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
6d 18 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Burberry, filt.
5d 21 tim
Burberry, filt.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, väska.
4d 17 tim
Burberry, väska.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
6d 22 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 21 tim
Byrå, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
1d 20 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK