1287 föremål
Berndt Wennström, "Hållplats III".
5d 13 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bert Håge Häverö, Skärgårdsbåtar.
5d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beth Laurin, "Linearritning 5".
5d 11 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Beverloo Corneille, Två fåglar.
5d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birger Ljungquist, I badet.
3d 11 tim
Birger Ljungquist, I badet.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d 15 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 18 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
17 tim 52m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d 17 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 12 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 18 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
15 tim 58m
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
14 tim 14m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 17 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 16 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Karlsson, Sensommar.
5d 12 tim
Bruno Karlsson, Sensommar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Grace".
6d 13 tim
Burberry, väska, "Grace".
1 666 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
18 tim 22m
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 13 tim
Byrå, 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
15 tim 42m
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
4d 13 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK