254 föremål
Slaglåsgevär m/1815-45.
22 tim 46m
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 3 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 22 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
2 tim 25m
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 5 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1940-tal.
1 tim 49m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
2 tim 55m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1 tim 35m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
4d 2 tim
2 590 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
3 tim 17m
Timo Solin, Sittande modell.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 tim 43m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 3 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 3 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
5 tim 55m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK