227 föremål
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 17 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 19 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
17 tim 3m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 16 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 17 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 17 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK