Kan inte nå servern
 
229 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 6 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
7d 5 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lodbössa, 1800-tal.
1d 2 tim
Lodbössa, 1800-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
4d 3 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
1d 3 tim
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
2 tim 51m
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
1d 6 tim
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4 tim 23m
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 1 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 1 tim
Skåp, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 3 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.