155 föremål
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
18 tim 23m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 12 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
20 tim 1m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
2d 16 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
17 tim 51m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 18 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK