165 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
19 tim 8m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
6d 22 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK