Kan inte nå servern
 
227 föremål
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 10 tim
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
5 tim 36m
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 11 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 7 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d 3 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
4d 3 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
2d 8 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d 7 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
3 tim 54m
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
3 tim 59m
Slaglåsgevär m/1815-45.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 9 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 3 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.