239 föremål
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
1 tim 33m
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
5d 2 tim
Max Mikael Book, "Timex".
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
5d 4 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
7d 4 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
5d 3 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 3 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
5d
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
7d 5 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Italien, samtida.
4 tim 57m
Taklampa, Italien, samtida.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK