232 föremål
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
5d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
5 tim
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tulpanvas, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
7d
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 2 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
4d 3 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d 6 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Zenith, armbandsur, 35 mm.
5d 5 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR