218 föremål
Timo Solin, Sittande modell.
4d
Timo Solin, Sittande modell.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
5d 22 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
7d 2 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK