235 föremål
Timo Solin, Sittande modell.
1d 19 tim
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 17 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
5d 17 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4d 21 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Zenith, armbandsur, 35 mm.
6d 19 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR