175 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 19 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 19 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 18 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 16 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
6d 16 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 20 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK