Kan inte nå servern
 
1658 föremål
Felix Frang-Pahlama, Höstlandskap.
2d 15 tim
Felix Frang-Pahlama, Höstlandskap.
Aktuellt bud 
370 EUR
Utropspris
800 EUR
Felix Nylund, De vilande.
3d 15 tim
Felix Nylund, De vilande.
Aktuellt bud 
175 EUR
Utropspris
250 EUR
Fernand Léger, "la Noce".
16 tim 23m
Fernand Léger, "la Noce".
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, 14K guld, 48,5 mm.
9 tim 15m
Fickur, 14K guld, 48,5 mm.
Aktuellt bud 
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Figuriner, 3 st, porslin, Danmark.
5d 12 tim
Figuriner, 3 st, porslin, Danmark.
Aktuellt bud 
2 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Figuriner, 6 st, porslin, Danmark.
5d 11 tim
Figuriner, 6 st, porslin, Danmark.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Firma Georg Jensen, hänge med kedja, 18K guld.
2d 10 tim
Firma Georg Jensen, hänge med kedja, 18K guld.
Aktuellt bud 
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Flamländsk skola, 1700-tal, Madonnan med barnet.
10 tim 20m
Flamländsk skola, 1700-tal, Madonnan med barnet.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
1d 16 tim
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fotpall, Eilersen samtida.
1d 13 tim
Fotpall, Eilersen samtida.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Basargata i Kairo".
3d 10 tim
Frans Wilhelm Odelmark, "Basargata i Kairo".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fransk skola, 1700-tal, Baccanal.
1d 8 tim
Fransk skola, 1700-tal, Baccanal.
Aktuellt bud 
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fredrik I, plåtmynt, 1 daler silvermynt, Avesta 1747.
11 tim 25m
Fredrik I, plåtmynt, 1 daler silvermynt, Avesta 1747.
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fredrik I, plåtmynt, 2 daler silvermynt, Avesta 1720.
11 tim 43m
Fredrik I, plåtmynt, 2 daler silvermynt, Avesta 1720.
Aktuellt bud 
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fredrik Wilhelm Scholander, Phote Del Paradiso.
1d 10 tim
Fredrik Wilhelm Scholander, Phote Del Paradiso.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fritz Jakobsson, "Äppelblommor".
2d 14 tim
Fritz Jakobsson, "Äppelblommor".
Aktuellt bud 
250 EUR
Utropspris
700 EUR
Fåtölj, "Julia", Folkhemmet.
1d 12 tim
Fåtölj, "Julia", Folkhemmet.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
2 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 tim 25m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
Aktuellt bud 
22 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Fåtöljer, ett par, funkis, 1930-tal,
3d 10 tim
Fåtöljer, ett par, funkis, 1930-tal,
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Hamadan, ca 408 x 106 cm.
3d 10 tim
Gallerimatta, Hamadan, ca 408 x 106 cm.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gallerimatta, Hamadan, ca 452 x 95 cm.
2d 13 tim
Gallerimatta, Hamadan, ca 452 x 95 cm.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gallerimatta, ca 340 x 84 cm.
3d 14 tim
Gallerimatta, ca 340 x 84 cm.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, ca 344 x 89 cm.
2d 11 tim
Gallerimatta, ca 344 x 89 cm.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
1d 9 tim
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
Aktuellt bud 
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
George Morland, hans art, Lantlig idyll.
1d 8 tim
George Morland, hans art, Lantlig idyll.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georges Braque, efter, "Pichet noir et citrons".
2d 8 tim
Georges Braque, efter, "Pichet noir et citrons".
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Georges Rouault, "Clown et enfant".
2d 15 tim
Georges Rouault, "Clown et enfant".
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gerhard Karlmark, "Äpple".
2d 7 tim
Gerhard Karlmark, "Äpple".
Aktuellt bud 
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Giuseppe Bavuso, bord, "Flat", Rimadesio.
2d 12 tim
Giuseppe Bavuso, bord, "Flat", Rimadesio.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Golvlampa med bord, 1950-tal.
2d 9 tim
Golvlampa med bord, 1950-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
2d 10 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
6d 14 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
2d 9 tim
Golvlampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa, model 41046, Asea, 1950-tal.
2d 10 tim
Golvlampa, model 41046, Asea, 1950-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvspegel 1960/70-tal.
6d 15 tim
Golvspegel 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK