1147 föremål
Mulberry, väska, "Annie".
5d 6 tim
Mulberry, väska, "Annie".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Na Wei, "The Bamboo and Rock Landscape" 2018.
2d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Nick Alm, "Kaféscen".
6 tim 43m
Nick Alm, "Kaféscen".
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nils Asp, Utan titel.
3d 8 tim
Nils Asp, Utan titel.
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
5d 3 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
888 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
5d 4 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
6d 4 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
5d 3 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, "By".
5d 3 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, litografier, 2 st.
2d 8 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
4d 6 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 7 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 7 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Oscar Lycke, utan titel.
4d 6 tim
Oscar Lycke, utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
3d 3 tim
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Otto Bache, Militär till häst.
1d 7 tim
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK