143 föremål
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
4d 21 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
6d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, halvhornskniv, signerad.
23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
4d 21 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
4d 23 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
3d 1 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
3 tim 36m
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
22 tim 33m
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Täbriz, ca 370 x 285 cm.
5 tim 8m
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK