Kan inte nå servern
 
134 föremål
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
4d 6 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
12 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
11 tim 6m
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
4d 6 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
4d 9 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
2d 11 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
8 tim 19m
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
Aktuellt bud
4 150 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Täbriz, ca 390 x 292 cm.
1d 13 tim
Matta, Täbriz, ca 390 x 292 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.