Kan inte nå servern
 
177 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d 8 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 7 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
6d 3 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
1d 9 tim
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
2d 4 tim
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.