Kan inte nå servern
 
211 föremål
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
3d 18 tim
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
20 tim 14m
Ulf Wahlberg, "Tidsbild I".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
19 tim 44m
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
1d 23 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7d 20 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
22 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 22 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d 21 tim
Matbord, 1960 -tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
19 tim 26m
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 20 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
3d 16 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
5d 23 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 20 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
6d 22 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Aarno Salosmaa, Komposition.
5d 19 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Aarno Salosmaa, Komposition.
6d 23 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
44 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord, 1900-tal.
19 tim 36m
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
3d 14 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
3d 15 tim
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
22 tim 4m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
2d 19 tim
Burberry, paraply.
Aktuellt bud
895 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3 st vaser, Strömbergshyttan och Kosta.
7d
3 st vaser, Strömbergshyttan och Kosta.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.