253 föremål
Taklampa, 1940-tal.
19m 35s
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
4d 20 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, figuriner 3 st Fåglar.
5d
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK