216 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 4 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 2 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
2d 3 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Yves Saint Laurent, väska, "Sac du Jour".
3d
7 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 3 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
1d 4 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 5 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 1 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 4 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK