Kan inte nå servern
 
1237 föremål
Ring 14K guld med rökkvarts.
4d 11 tim
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
3d 13 tim
Matta, handbroderad Kelim, ca 182 x 123 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
3d 12 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
1d 11 tim
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 9 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
6d 9 tim
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
2d 14 tim
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Aktuellt bud
3 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 12 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mona Huss Walin, Stockholm från Södermalm.
10 tim 32m
Mona Huss Walin, Stockholm från Södermalm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Sjölund, "Reportage".
6d 8 tim
Stig Sjölund, "Reportage".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
5d 15 tim
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kirman, semiantik, ca 396 x 261 cm.
6d 9 tim
Matta, Kirman, semiantik, ca 396 x 261 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sorin Dumitrescu, "Crossroads".
2d 10 tim
Sorin Dumitrescu, "Crossroads".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska.
10 tim 8m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 15 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
1d 11 tim
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
9 tim 34m
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
3d 14 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Exakt, fickur, 49 mm.
1d 14 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Porträtt av en man.
3d 12 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2d 10 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3d 11 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 12 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.