Kan inte nå servern
 
1111 föremål
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 17 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 18 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
2d 19 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
3d 17 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2d 19 tim
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, skärp, vintage.
3d 20 tim
Christian Dior, skärp, vintage.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
17 tim 42m
Collier, med doserade odlade pärlor.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 21 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
3d 17 tim
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilande odalisk.
15 tim 45m
Vilande odalisk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
3d 20 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
4d 19 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3d 18 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Günter Frühtrunk, "Staccato".
5d 17 tim
Günter Frühtrunk, "Staccato".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
2d 19 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Harnais des Presidents".
18 tim
Hermès, scarf, "Harnais des Presidents".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
15 tim 54m
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
5d 16 tim
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 16 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
15 tim 43m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
4d 20 tim
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
4d 19 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
14 tim 57m
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
5d 17 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Bohumil Pospisil, Fasan.
5d 17 tim
Jan Bohumil Pospisil, Fasan.
Aktuellt bud
1 505 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Lycke, utan titel.
6d 19 tim
Oscar Lycke, utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
16 tim 22m
Skåp, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
21 tim 44m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
17 tim 52m
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 19 tim
Skänk, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
17 tim 32m
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.