508 föremål
Anders Sandström, "Tjur".
2d 17 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
1d 17 tim
Stevie Dix, "Rebus 5".
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
2d 20 tim
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 19 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
1d 18 tim
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Staffan Hallström, Ryttarstrid.
1d 16 tim
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
3d 22 tim
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
18 tim 2m
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 550 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fickur, 46 mm.
6d 17 tim
Fickur, 46 mm.
5 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
4d 20 tim
5 200 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
2d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 19 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
7d 19 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Italien, 1960-tal.
19 tim 30m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
5d 15 tim
Gucci, väska.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
5d 17 tim
300 EUR
Utropspris
400 EUR