325 föremål
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
1d 15 tim
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
13 tim 58m
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
15 tim 38m
Ragnar Person, "Hemfärden".
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Erland Cullberg, "Robin Hood".
4d 19 tim
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
15 tim 34m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
6d 19 tim
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 20 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
690 EUR
Utropspris
800 EUR
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 16 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
20 tim 54m
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jean (Hans) Arp, Komposition.
14 tim 42m
Jean (Hans) Arp, Komposition.
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Takashi Naraha, Utan titel.
3d 18 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 17 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 17 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
1d 14 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
290 EUR
Utropspris
650 EUR
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
3d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK