Kan inte nå servern
 
143 föremål
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
4d 21 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
1d 1 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
3 tim 50m
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
22 tim 47m
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 3 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Täbriz, ca 390 x 292 cm.
2d 3 tim
Matta, Täbriz, ca 390 x 292 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
4d 21 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 2 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stol, allmoge.
52m 20s
Stol, allmoge.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
3d 1 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
7d
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Täbriz, ca 370 x 285 cm.
5 tim 22m
Matta, Täbriz, ca 370 x 285 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Agda Holst, Stilleben med blommor och böcker.
1d
Agda Holst, Stilleben med blommor och böcker.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
4d 23 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.