1913 föremål
Göran Brunius,  Kustvy.
21m 20s
Göran Brunius, Kustvy.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord modern tillverkning.
17m 20s
Matbord modern tillverkning.
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
15m 20s
Taklampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/sideboard Glasmäster Markaryd 1970-tal.
11m 20s
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp Art Deco 1900-talets första hälft.
7m 20s
28 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn Italien 1900-talets mitt.
3m 20s
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lotte Laserstein, porträtt.
1m 20s
Lotte Laserstein, porträtt.
26 250 SEK
Utropspris
20 000 SEK