Kan inte nå servern
 
259 föremål
Matta, Kelim, 300 x 207 cm.
4d
Matta, Kelim, 300 x 207 cm.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, 382 x 280 cm.
4d
Matta, Keshan, 382 x 280 cm.
Inga bud
Utropspris
50 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
2d 2 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
6d 5 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Ziegler Design, 239 x 169 cm.
4d
Matta, Ziegler Design, 239 x 169 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
2d 1 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
1d 2 tim
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.