Kan inte nå servern
 
244 föremål
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
1d 17 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
5d 20 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 124 cm.
5d 18 tim
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 124 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 17 tim
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kashan, ca 395 x 295 cm.
5d 18 tim
Matta, Kashan, ca 395 x 295 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.