Kan inte nå servern
 
1470 föremål
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
23 tim 52m
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
3d
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 285 x 191 cm.
2d
Matta, Keshan, ca 285 x 191 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
4d 19 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Cabaret, porslin, Kina, 1900-tal.
7d
Cabaret, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar 285 x 195 cm.
6d 21 tim
Matta, Kashmar 285 x 195 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 22 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kashmar 300 x 197 cm.
6d 20 tim
Matta, Kashmar 300 x 197 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 22 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 23 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
1d 2 tim
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d 23 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d 21 tim
Charles Roka, Modellstudie.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 21 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d 23 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Aeda".
7d
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
4d 21 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
4d
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 1 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Ramage".
4d 22 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Enrico Baj, "Garofano".
5d 22 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
5d 21 tim
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armas Mikola, Landskap.
8d 1 tim
Armas Mikola, Landskap.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Beverloo Corneille, Två fåglar.
6d 21 tim
Beverloo Corneille, Två fåglar.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fickur, 46 mm.
5d 21 tim
Fickur, 46 mm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.