Kan inte nå servern
 
1674 föremål
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
5d 12 tim
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Theo Tobiasse, "Escode volé au ciel de Sinaii".
5d 12 tim
Theo Tobiasse, "Escode volé au ciel de Sinaii".
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, kelim, ca 206 x 150 cm.
5d 18 tim
Matta, kelim, ca 206 x 150 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, scarf, "Camails".
5d 13 tim
Hermès, scarf, "Camails".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänkar ett par 1970-tal.
5d 12 tim
Bänkar ett par 1970-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gerhard Wihlborg, Skördearbetare.
5d 8 tim
Gerhard Wihlborg, Skördearbetare.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lotte Laserstein, Uthus i öländskt landskap.
5d 9 tim
Lotte Laserstein, Uthus i öländskt landskap.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hänge, 18K guld med ametist.
5d 16 tim
Hänge, 18K guld med ametist.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
5d 11 tim
Sideboard 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philip von Schantz, Hamnbild.
13 tim 33m
Philip von Schantz, Hamnbild.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tord Lager, "Spegeln".
2d 16 tim
Tord Lager, "Spegeln".
Aktuellt bud 
4 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Toini Muona, vas/kruka, Arabia.
4d 13 tim
Toini Muona, vas/kruka, Arabia.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Månen".
5d 9 tim
Max Mikael Book, "Månen".
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barton Lidice Benes, Utan titel.
5d 9 tim
Barton Lidice Benes, Utan titel.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets mitt.
5d 18 tim
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa, gjutjärn, 1900-tal.
4d 12 tim
Trädgårdssoffa, gjutjärn, 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Japan omkring 1900 porslin.
1d 18 tim
Fat Japan omkring 1900 porslin.
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans Olsen soffa, Danmark, 1960-talet.
1d 14 tim
Hans Olsen soffa, Danmark, 1960-talet.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Ludovicus Magnus".
5d 17 tim
Hermès, scarf, "Ludovicus Magnus".
Aktuellt bud 
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Pelle Åberg, Kvinna med rosa parasoll.
5d 12 tim
Pelle Åberg, Kvinna med rosa parasoll.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
1d 17 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Stolar, 6 st, rokokostil, 1900-talets mitt.
4d 14 tim
Stolar, 6 st, rokokostil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arnold "Nolle" Svensson, "Fasaner".
1d 18 tim
Arnold "Nolle" Svensson, "Fasaner".
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
5d 15 tim
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Schäslong, sent 1900/2000-tal.
5d 18 tim
Schäslong, sent 1900/2000-tal.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arman, "Les manches jaunes".
5d 8 tim
Arman, "Les manches jaunes".
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ando Utagawa Hiroshige, efter, "Ishibe".
1d 18 tim
Ando Utagawa Hiroshige, efter, "Ishibe".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Berger, Louis XVI-stil, omkring år 1900.
4d 14 tim
Berger, Louis XVI-stil, omkring år 1900.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Claesson, Får i månsken.
4d 14 tim
Stig Claesson, Får i månsken.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
14 tim 41m
Spegel, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kirsi Neuvonen, "Kiiltokuvaenkeli".
5d 18 tim
Kirsi Neuvonen, "Kiiltokuvaenkeli".
Aktuellt bud 
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Folke Persson, Segelskutor.
2d 16 tim
Folke Persson, Segelskutor.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1800-tal.
4d 14 tim
Vitrinskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK