Kan inte nå servern
 
1432 föremål
Soffbord, 1960-/70-tal.
5d
Soffbord, 1960-/70-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
5d
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
1d 23 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.