Kan inte nå servern
 
1468 föremål
Svärd osmanskt kilij /pala, 1800-tal.
7d 3 tim
Svärd osmanskt kilij /pala, 1800-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Birger Kaipiainen, fat, porslin, Arabia.
6d 1 tim
Birger Kaipiainen, fat, porslin, Arabia.
Aktuellt bud 
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
5d 2 tim
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Milles, efter. "Melpomene".
3d 2 tim
Carl Milles, efter. "Melpomene".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuslykta, 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
Ljuslykta, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paul Hoff, figuriner, 2 st, Gustavsberg.
4d 22 tim
Paul Hoff, figuriner, 2 st, Gustavsberg.
Aktuellt bud 
435 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anita Nilsson Billgren, "Boning i öknen".
24m 15s
Anita Nilsson Billgren, "Boning i öknen".
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa med bord, 1950-tal.
20 tim 15m
Golvlampa med bord, 1950-tal.
Aktuellt bud 
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mauri Heinonen, Buskage.
3d
Mauri Heinonen, Buskage.
Aktuellt bud 
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Carl Kylberg, Liggande modell.
1d 23 tim
Carl Kylberg, Liggande modell.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Wärff, unik skål, Kosta.
52m 15s
Göran Wärff, unik skål, Kosta.
Aktuellt bud 
1 150 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljusstake, Frankrike 1800-talets senare del.
19 tim 29m
Ljusstake, Frankrike 1800-talets senare del.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tuulikki Pietilä, "Ikonostas".
1d
Tuulikki Pietilä, "Ikonostas".
Aktuellt bud 
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Matta, Meshed, ca 340 x 243 cm.
2d 18 tim
Matta, Meshed, ca 340 x 243 cm.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
20m 15s
Sandro Chia, "Spirit".
Aktuellt bud 
444 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ragnar Sandberg, Man i profil.
2d
Ragnar Sandberg, Man i profil.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
20 tim 32m
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Bonniér, Utan titel.
2d
Olle Bonniér, Utan titel.
Aktuellt bud 
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Siri Derkert, Porträtt.
22 tim 14m
Siri Derkert, Porträtt.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Larsson, "Påssjukan" (Esbjörn).
22 tim 2m
Carl Larsson, "Påssjukan" (Esbjörn).
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Roxanne".
2d 23 tim
Mulberry, väska, "Roxanne".
Aktuellt bud 
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
1d 22 tim
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Peter Bjørn Olsen, Komposition.
19 tim 10m
Peter Bjørn Olsen, Komposition.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Roberto Matta, Ur: "L'arc, obscure des heures",
19 tim 20m
Roberto Matta, Ur: "L'arc, obscure des heures",
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
20 tim 39m
Golvlampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Erkki Koponen, Landskap.
3d
Erkki Koponen, Landskap.
Aktuellt bud 
70 EUR
Utropspris
300 EUR
Kirsi Neuvonen, "Scarf".
2d 1 tim
Kirsi Neuvonen, "Scarf".
Aktuellt bud 
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Anna Snellman, Blommor.
3d
Anna Snellman, Blommor.
Aktuellt bud 
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Jules Schyl, Vid kusten.
10m 15s
Jules Schyl, Vid kusten.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
1d
Jordglob 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Emilio Fiaschi, efter, Mor med barn.
1d 1 tim
Emilio Fiaschi, efter, Mor med barn.
Aktuellt bud 
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Carl Johan De Geer, pigmentprint, signed 2/50.
1d 3 tim
Carl Johan De Geer, pigmentprint, signed 2/50.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Lind, Månskenslandskap.
19 tim 46m
Axel Lind, Månskenslandskap.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Erland Cullberg, Skor på palett.
21 tim 22m
Erland Cullberg, Skor på palett.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Okänd konstnär, Hästhuvud.
3d 2 tim
Okänd konstnär, Hästhuvud.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väinö Rouvinen, "Vår".
1d 1 tim
Väinö Rouvinen, "Vår".
Aktuellt bud 
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
1d 2 tim
Hermès, slipsar, 4 st.
Aktuellt bud 
153 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
2d 2 tim
Hermès, slipsar, 4 st.
Aktuellt bud 
153 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
2d 2 tim
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 395 x 295 cm.
2d 3 tim
Matta, Keshan, ca 395 x 295 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ljuskrona barockstil 1900-tal.
1d 2 tim
Ljuskrona barockstil 1900-tal.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, Fågel.
2d
Madeleine Pyk, Fågel.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Detthow, "La Barrage de Port....".
1d 22 tim
Eric Detthow, "La Barrage de Port....".
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dagbädd, 2000-tal.
2d 19 tim
Dagbädd, 2000-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Utan titel.
1d 20 tim
Utan titel.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Collier svampkorall med silverlås.
21 tim 12m
Collier svampkorall med silverlås.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Marc Chagall, färglitografisk affisch.
1d 23 tim
Marc Chagall, färglitografisk affisch.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch 18K guld med en pärla.
22 tim 44m
Brosch 18K guld med en pärla.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
2d 2 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK