Kan inte nå servern
 
1514 föremål
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
2d 2 tim
Clemens Briels, "Piece d'eau et les personages".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 2 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
2d 2 tim
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Malin Abrahamsson, "The New".
4d 1 tim
Malin Abrahamsson, "The New".
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 1 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1 tim 51m
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 3 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 398 x 287 cm.
5d
Matta, Keshan, ca. 398 x 287 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Evert Lundquist, Modellstudie.
2d 2 tim
Evert Lundquist, Modellstudie.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gert Marcus, Utan titel.
4d 3 tim
Gert Marcus, Utan titel.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
1d 2 tim
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
5 tim 47m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 178 x 120 cm.
2d 3 tim
Matta, handbroderad Kelim, 178 x 120 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
5d 2 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 3 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 2 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Harald Wiberg, Sträckande änder.
2d 3 tim
Harald Wiberg, Sträckande änder.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
3d 3 tim
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
6d 6 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d 1 tim
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
7d
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
5d 2 tim
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Teemu Korpela, Modellstudie.
2d 5 tim
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
35 EUR
Utropspris
500 EUR
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
4d 2 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
2 590 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.