47 föremål
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 2 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d 4 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, silver, stämplad ESAB, Kristianstad 1923.
4d
2 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
4d 3 tim
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
2d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
2d 2 tim
Sivert Lindblom, Utan titel.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK