Kan inte nå servern
 
94 föremål
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 10 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
10 tim
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
10 tim 14m
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs Studio.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
11 tim 34m
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
12 tim 38m
Åke Holm, figurin, Troll, stengods.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
15 tim 8m
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.