Kan inte nå servern
 
1272 föremål
Gucci, väska, "GG Marmont".
5d 3 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
1d 3 tim
David Larsson, "Abstrakt 11".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
3d 7 tim
Matbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
7 tim 55m
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Gunilla Mann, "Framtidsstaden".
6d 7 tim
Gunilla Mann, "Framtidsstaden".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mor med barn.
6d 3 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kuutti Lavonen, Utan titel.
6d 6 tim
Kuutti Lavonen, Utan titel.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Sven Ljungberg, Odling.
6d 7 tim
Sven Ljungberg, Odling.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Grace".
5d 3 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
1d 5 tim
Sven Lidberg, Torghandel.
Aktuellt bud
2 201 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Blå figur.
4 tim 37m
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
24 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
3d 3 tim
Byrå, Louis XVI-stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Reino Viirilä, Landskap.
6d 6 tim
Reino Viirilä, Landskap.
Aktuellt bud
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Jonas Heiska, Hökuggla.
6d 6 tim
Jonas Heiska, Hökuggla.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Sven Lidberg, Flanörer.
1d 5 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
Aktuellt bud
4 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
6d 5 tim
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennu Juvela, Blommande äppelträd.
6d 6 tim
Lennu Juvela, Blommande äppelträd.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Madeleine Pyk, "Diana".
1d 4 tim
Madeleine Pyk, "Diana".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
6d 3 tim
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.