Kan inte nå servern
 
1336 föremål
Eldskärm, omkring 1900.
2d 8 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Old Meshed, ca 295 x 204 cm.
3d 9 tim
Matta, Old Meshed, ca 295 x 204 cm.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kashmar, 390 x 300 cm.
6d 5 tim
Matta, Kashmar, 390 x 300 cm.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
6d 5 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
6d 4 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 390 x 298 cm.
1d 8 tim
Matta, Keshan, ca 390 x 298 cm.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Keshan, 380 x 275 cm.
6d 4 tim
Matta, Keshan, 380 x 275 cm.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
2d 8 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
7 tim 12m
Carin Nilson, Solbadare.
Aktuellt bud
7 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Cooper & Gorfer, "Rut and the Cow".
8 tim 32m
Cooper & Gorfer, "Rut and the Cow".
Aktuellt bud
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
5 tim 40m
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
Aktuellt bud
3 011 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
6d 5 tim
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 8 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
6d 8 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
6d 7 tim
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
7 tim 34m
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.