90 föremål
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 19 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
1d 19 tim
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Evert Lundquist, Modellstudie.
18 tim 5m
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
3d 16 tim
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Evert Lundquist, "De gamla husen".
18 tim 3m
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
18 tim 47m
Lampbord, 1900-talets början.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Svan.
5d 18 tim
Ahti Lavonen, Svan.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp, samtida.
18 tim 57m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
1d 17 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 19 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 17 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 15 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 20 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 19 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 18 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Dunhill, portfölj.
19 tim 47m
Dunhill, portfölj.
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
16 tim 49m
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK