88 föremål
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
22 tim 12m
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 23 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
23 tim 48m
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
2d 20 tim
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
4d 22 tim
Ahti Lavonen, Svan.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Sekretär, 17/1800-tal,
6d 23 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1930/40-tal.
4d
Bord, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
21 tim 46m
Otto Hesselbom, Månsken.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 23 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1700-tal.
5d
Vitrinskåp, 1700-tal.
7 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 21 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 19 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-talets första hälft.
6d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
23 tim 44m
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Soho".
4d 22 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 21 tim
1 551 SEK
Utropspris
18 000 SEK