91 föremål
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 2 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
1d 2 tim
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Ina Colliander, Flicka med flätor.
2d 22 tim
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Evert Lundquist, Modellstudie.
23m 12s
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
21m 12s
5 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1 tim 5m
Lampbord, 1900-talets början.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Svan.
5d
Ahti Lavonen, Svan.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp, samtida.
1 tim 15m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
1d
Otto Hesselbom, Månsken.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 1 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 22 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 2 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 2 tim
Bottega Veneta, plånbok.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Dunhill, portfölj.
2 tim 5m
Dunhill, portfölj.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
6d
1 551 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
3d
375 EUR
Utropspris
600 EUR