Kan inte nå servern
 
67 föremål
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
4d 10 tim
Matta, Nain, part silk, 285 x 197 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Margit Jones, Skisser 11 st.
3d 8 tim
Margit Jones, Skisser 11 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Erkki Luhtala, Abstrakt.
3d 4 tim
Erkki Luhtala, Abstrakt.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Hans Arnold, Utan titel.
5d 8 tim
Hans Arnold, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beverloo Corneille, Dam och hund.
2d 8 tim
Beverloo Corneille, Dam och hund.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fällbord, 1800-tal..
9 tim 6m
Fällbord, 1800-tal..
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 7 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
1d 8 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
1d 6 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 10 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
4d 8 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
6 tim 44m
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 9 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 7 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
4d 8 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Fendi, väska.
5d 5 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
5d 8 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
9 tim 28m
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
5d 8 tim
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.